Pokemonowe forum!

Jest to forum o Pokemonach, gdzie możesz zacząć swoją przygodę.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

-

#1 2014-02-21 09:40:42

Mistrz

Champion Wszystkich Regionów

Zarejestrowany: 2014-02-20
Posty: 199
Punktów :   

Informacje

Ekhem Ekhem...

1. Czy będą na tym forum następne generacje ?

Pierwsza jest druga będzie trzecia będzie czwarta może piąta chyba ale szósta NIE ! A nowe geny będą się pojawiać wtedy kiedy ktoś zdobędzie mistrzostwo Kanto (Lub innego regionu).

2. Kiedy forum zostanie zrobione w pełni?

Sam nie wiem może dzisiaj (21 luty 2014) ale nie jestem pewien... Połowę Kanto zrobiłem w 4 godziny a Indygo Plateau rankiem następnego dnia... A ponieważ admin us3ki nie pomógł to trudno się mówi...

3. Dlaczego uważam że forum jest trudne do ogarnięcia.

Otóż to jest trochę poplątane i kiedy będzie już  ,,pełne" to wtedy będzie trzeba dużo rzeczy ogarnąć.

4. Walki z Adminami

Admini też mogą walczyć na Arenie (Która zaraz będzie a nawet może jest) najlepiej żeby zabić nudę ale zarowno użytkownicy mogą walczyć z Adminami ale użytkownik MUSI mieć poki na 100 lvl bo inaczej przegrana z Adminem gwarantowana

5. Dlaczego nie będzie 6 gen ?

Szósta generacja ? Mega ewolucje itp. nowe poki kolejny typ a poków jakieś 719... To że nie będzie regionu Kalos to nie oznacza że nie będzie poków 6 gen w Pokedexie (Który powinien już być) i przy okazji dlaczego 4 i 5 gena MOŻE będą... Otóż nie chcę mieć przepełnionego forum... powiem tyle... ... ...

6. Nowy typ Magiczny

Typ Magiczny został dodany w 6 gen ... nie będzie poków 6 gena ale będzie ten typ więc domyślcie się że jeżeli użyjecie np: na Clefairy Dragon claw to to jej nic nie zrobi.

7. Mega ewolucje

Mega Ewolucje powinny się pojawić natychmiastowo kiedy któryś z użytkowników , lub choćby jeden Pokemon użytkownika osiągnie 41 poziom... Wtedy pojawi się dodatkowa lokacja (Tower of Mastery) gdzie trzeba będzie walczyć z jedną Mega ewolucją i jakimś losowym trenerem z losowym składem.

8. Zmiana miniatur w National Pokedex

Z powodu tego że nadchodzą gry Pokemon X&Y Alpha Sapphire & Omega Ruby zmieniam miniatury. Czemu? Grafika w tej grze zmieniła się drastycznie od poprzednich wersji. (Łącznie z pokemonami)

9. Johto Dex

Zostaje update'owany od teraz. Czemu? But first... Let me take a nuda i nadrabianie !

10. Kolejna zmiana miniatur w Pokedexie

Teraz będą to gify pokemonów. Ale ta zmiana teraz kiedy to piszę jeszcze nie nastąpiła w pełni.

11. Co nieco nowości w łapaniu pokemonów...

Jest to trochę skomplikowane lecz myślę, że uda Wam się to ogarnąć. Na route 1 czy na innych drogach będzie można złapać wyjątkowe rzadko spotykane pokemony. Lecz zależy to, o której godzinie użytkownik napisze post "łowy"
Przykład
Użytkownik Trener-Philip pisze post "łowy" na Route 1 o godzinie 22:00. W nocy nie będzie można tam złapać takich pokemonów jak Pidgey. Lecz będzie można złapać np. Hoothoota. Tak, w regionie Kanto będzie można złapać pokemony które powstały w następnych generacjach. Np. Sentret czy Shinx.
Będzie można taranować drzewa. I nie, nie będzie wymagane to, aby jakiś pokemon w twojej drużynie znał Headbutt, tylko po prostu wystarczy że napiszesz w danym forze "łowy (taran)". Używając taranu np. na Route 1 nie będzie można spotkać takich pokemonów jak Rattata czy Sentret, lecz będzie można złapać Pineco, Ledybę lub Wurmple'a.


Drużyna Head Admina:
Articuno, Magikarp, Mewtwo, Charizard, Swampert, Electivire

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-pbf-bakugan.pun.pl www.miecz.pun.pl www.chemiagr2.pun.pl www.fifa09league.pun.pl www.nutriolandia.pun.pl