Pokemonowe forum!

Jest to forum o Pokemonach, gdzie możesz zacząć swoją przygodę.

Ogłoszenie

-

#1 2014-02-21 09:21:12

Mistrz

Champion Wszystkich Regionów

Zarejestrowany: 2014-02-20
Posty: 199
Punktów :   

Kanto League

Ja: KUBA ŚPIESZ SIĘ !
Ty: Ale ja  nie daję rady ...
Ja: No weź jak wygrasz dostaniesz czekoladę !
Ty: O_O CZEKOLAAAADAAAAAA !!!!!!!!!!!!!

Pierwsza w kolejce jest Lorelei lodowa kolesiówa 1 jej pok ? Dewgong chyba go widziałeś jeżeli byłeś w Seafoam island ! Nie ważne mam nadzieje że ją rozgromisz ale ma 2 WKURZAJĄCE poki Lapras może sparaliżować BODY SLAM a Jynx może cię uśpić !

Druga kolejka ! Walczący mega siłacz wyglądem przypomina Big Showa bez wąsów i młodszego... Ale nazywa się Bruno zacięcie walczący koleś który nienawidzi przegrywać mimo to przegrał jakieś 45 razy ? Jego 1 pok Onix ... A może Steelix ? Nie raczej Onix... Tja kamienny wonszu Onix! Ma też Machampa który Cross Chopem rozjedzie twojego poka ! Ej a co jeśli ma dwa Machampy... NIE WIEM ! ...

Trzecia kolejka ! Niewiem czy tu jesteś ale teraz duchowna (NIE DUCHOWŃA !) kolesiówa Agatha. Tak ma duchy Gengara ma Arboka Golbata a momento ! Arbok i Golbat to nie duchy tylko trujące gady! Szczerze to tylko Arbok jest gadem bo to wonszu... Ale spox rozgromisz ją !

Czwarta kolejka ! Hehehe... Elite four ma już tylko jednego koleżkę w zanadrzu ... Jest nim Lance ! Smoczy wojownik z mieczem a raczej lansą... Ma pelerynkę Dragonite'a ... i Gyaradosa ... Ale smoki są słabe w końcu masz jakiegoś lodowego tak ?...

PIĄTA KOLEJKA TIRARA PIRARA ANDRZEJ ! Piąta kolejka to Gary ten obrzydliwy człowiek który jest od ciebie szybszy ! Dzwanjadżegg ma Pidgeota Gyaradosa Blastoise'a (Nie ważne czy masz Charmandera czy nie) Arcanine'a i chyba coś jeszcze... a no tak Alakazam ale to nie jest sześć poków a szóstego nie pamiętam... DO ROBOTY

PODEJMUJ WYZWANIE!


Drużyna Head Admina:
Articuno, Magikarp, Mewtwo, Charizard, Swampert, Electivire

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arystokracja.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.enaruto.pun.pl www.codj.pun.pl www.nano2010.pun.pl