Pokemonowe forum!

Jest to forum o Pokemonach, gdzie możesz zacząć swoją przygodę.

Ogłoszenie

-

  • Index
  •  » TOP
  •  » TOP 10 Pokemon'ów, które chciałbym żeby miały Mega Ewolucję

#1 2015-10-31 14:42:41

 Gab3Dv2

Pokemon Breeder i Water/Dark user

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-10-14
Posty: 23
Punktów :   

TOP 10 Pokemon'ów, które chciałbym żeby miały Mega Ewolucję

OKej! No to zaczynamy! I pamiętajcie wszyscy, że to MOJA OPINIA i możecie się nie zgodzić z tym jakie Poki powinny dostać Mega Ewolucję. Pamiętajcie, ten TOP 10 nie jest w kolejności, to po prostu lista Poków, które bym chciał żeby miały Mega Ewolucję. Mogą się zdarzyć dwa lub więcej Poków w jednym spocie jak co.

10. Milotic
Wyobraźcie sobie... Water/Fairy Type Beatiful Pokemon. Gdyby Mega Gyarados by był Water/Dragon, to bym chciał żeby Milotic też była Water/Dragon.

9. Flygon
Czy muszę serio tłumaczyć? T_T

8. Blastoise i Venusaur
Wiem co powiecie teraz, "Ale Gab, Blastoise i Venusaur mają już Mega Ewolucje! D: ", ale posłuchajcie... To nie fair, że Charizard dostał dwie Mega Ewolucje, a teraz... Ve vant ze Mega Blastoise X & Mega Venusaur Y!

7. Shiftry i Ludicolo
No popatrzcie! Mawile i Sableye dostali Mega Ewolucje, to czemu by nie Shiftry i Ludicolo?

6. Dragonite, Hydreigon i Goodra
Wiecie... Lubię te trzy Poki bardzo i w dodatku reszta Pseudo-Legendarek ma Mego Ewolucje.

5. Wszystkie starter'y, które nie mają jeszcze Mega Ewolucji
Bo każdy starter powinien mieć Mega Ewolucję.

4. Lanturn
Ja lubię tego Poka typu Water/Electric, ponieważ to słodki nawet Pokemon. :3

3. Raichu
No Nintendo, Gamefreak, sprawcie by Raichu stał się chociaż prawie tak sławny jak Pikachu.

2. Diggersby i Talonflame
Dwa Poki z pierwszej drogi z trawą w Pokemon X/Y potrzebują Mega Ewolucji. I żeby te dwa Poki miały swoje Hidden Ability kiedy Mega Ewoluują.

1. Yanmega
Proszę, zróbcie tak, by Mega Yanmega istniał. I żeby przynajmniej Mega Yanmega był typu Bug/Dragon jeśli nie Flygon.

No to macie! Proszę bardzo.


Rudy trener Pokemon, który lubi Poki typu Water i Dark.
Moje Poki: Squirtle (Lv 11) Rattata (Lv 10)

Offline

 
  • Index
  •  » TOP
  •  » TOP 10 Pokemon'ów, które chciałbym żeby miały Mega Ewolucję

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shounenforum.pun.pl www.pes6.pun.pl www.transeuro.pun.pl www.konohadojo.pun.pl www.gandzia.pun.pl